Już prawie 20 lat dbamy o samopoczucie naszych Klientów.  Dlatego też w Salonie używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości (firmy Kerastase i L`Oreal), nasze fryzjerki regularnie szkolą się nie tylko w zakresie profesjonalnej wiedzy fryzjerskiej, ale również trendów w świecie mody, odżywiania, relacji z klientami; maksymalnie wydłużyliśmy godziny otwarcia Salonu, naszych klientów częstujemy pyszną kawą, sezonową herbatą lub owocowych smoothie`s, dbamy  też z o niebanalny i inspirujący wystrój Salonu.
 W ramach realizacji naszej Misji stworzyliśmy specjalny pakiet wsparcia, który jest częścią programu lojalnościowego. Każdy klient uzyska bezpłatną profesjonalną diagnozę stanu włosów i skóry głowy wraz z indywidualnymi zalecenia dotyczącymi pielęgnacji w Salonie i w domu. Dowie się też jak profesjonalnie na co dzień pielęgnować i stylizować swoje włosy.

Fundacja „Podziel Się Dzieciństwem”

Wspólnie z Fundacją „Podziel się dzieciństwem” zbieramy też włosy dla dziewczynek , które z przyczyn losowych straciły włosy. Dołącz do Nas i pomóż w realizacji marzeń.
Menu

Umów się na wizytę online

Kliknij tutaj, aby się umówić

Umawiając się na wizytę ONLINE akceptujesz nasz regulamin